Krajiny

Zobraziť všetky »

Kontaktujte nás

Autorizovaný predajca
Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,17 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,54 TRY
Americký dolar  EUR 1,12 USD

Zobraziť všetky »

O nás

Úvodom by sme sa Vám chceli úprimne poďakovať za dôveru, ktorú ste nám niektorí opäť a iní po prvýkrát prejavili pri výbere Vašej dovolenky. Vďaka Vám a samozrejmé aj naším partnerom máme za sebou ďalšiu úspešnú sezónu. Sme radi, že sa naša klientela stále rozrastá a pre náš tím je to tou najkrajšou odmenou...Výnimočnosť a osobitnosť každej sezóny je výbornou encyklopédiou skúseností a keďže Sunset Travel má dostatok informácií na to, aby sme dokázali uspokojiť potreby a požiadavky čo najširšieho spektra zákazníkov. Preto aj ponuky sú pripravené tak, aby vyhoveli našim klientom a rozšírili ich rady.

Nájdete u nás ponuky zájazdov umožňujúcich si vychutnať teplé slnečné počasie, nádherné more a zaujímavú exotiku, ochutnávať exotikou voňajúce jedlá a hlavne vychutnávať ten pocit ,keď sa už o nič nemusíte starať, pretože na všetko čo s dovolenkou súvisí, sme mysleli my za Vás.

Letná dovolenka

Naša ponuka zahŕňa európske aj mimoeurópske prímorské dovolenkové destinácie s odletmi z Bratislavy, Košíc,zo Sliača či z Viedne. V ponuke nájdete širokú škálu hotelov rôznej kategórie, hotely pre rodiny s deťmi či hotely len pre dospelých. K veľkým obľúbencom patrí Turecká riviéra, grécke ostrovy Kréta, Korfu, Rhodos, Kos a Zakynthos. Medzi novinkami objavíte francúzsku Korziku, grécke ostrovy Kefalónia a Lefkada, Maltu či talianske ostrovy Sardínia a Sicília. Vyberie si naozaj každý.

Exotické dovolenky

Ak v zime zatúžite po letných slnečných dňoch a relaxe na pláži, vyberte sa do niektorej z exotických krajín Karibského mora, Indického oceánu či Blízkeho východu. V ponuke nájdete odlety z Viedne a Prahy. Vo vybraných destináciách sú vám k dispozícií 24 hodín denne česky/slovensky alebo nemecky hovoriaci delegáti. Okrem pobytových zájazdov ponúkame aj kombinované pobytovo-poznávacie zájazdy.

Lyžovanie a snowboarding

Milovníci zimy a s ňou spojených radovánok si u nás určite prídu na svoje. Či už plánujete vyraziť do rakúskych, talianskych alebo francúzskych Álp, máte na výber zo širokej palety rôznych typov ubytovania v obľúbených a renomovaných strediskách. Excelentne upravené zjazdovky, kvalitné služby, krátke čakanie v radoch na vlek a bohatá ponuka apres ski služieb - to všetko čaká len na vás.

Poznávacie zájazdy a letecké víkendy

Kvalitné spoznanie inej krajiny a naplánovanie cesty - to chce nemalú prípravu, na ktorú väčšinou nemáte ani podmienky ani čas. Práve preto vám ponúkame poznávacie zájazdy s odletom z Bratislavy či Viedne, ktoré zostavili naši špecialisti a o ktorých plynulý priebeh sa starajú skúsení sprievodcovia, ktorí tiež prekonajú jazykovú bariéru a poskytnú vám množstvo zaujímavých informácií o navštívených miestach. Je len na vás, ktorý z našich zájazdov si vyberiete.

FILOZOFIA SUNSET TRAVELU

- úcta a slušnosť pri komunikácii s klientom je pre nás prvoradá

- kvalitné služby sú pre nás samozrejmosťou

- snažíme sa poskytovať objektívne informácie o zájazde a preto osobne navštevujeme všetky ubytovacie kapacity a neprikrášľujeme ich skutočný stav

- ak je klient nespokojný, radi ho v záujme skvalitnenia našich služieb vypočujeme

- vážime si lojalitu našich stálych a verných klientov, pre ktorých sú pripravené extra bonusy

Veríme, že si vyberiete z našej bohatej ponuky a prežijete tak krásnu dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov prostredníctvom CK Sunset Travel.