Krajiny

Zobraziť všetky »

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Počasie

Bulharsko
zajtra:   14 °C
Cyprus
zajtra:   16 °C
Čierna Hora
dnes:   13 °C
Egypt
zajtra:   22 °C
Grécko
dnes:   17 °C
Chorvátsko
zajtra:   14 °C
Taliansko
zajtra:   16 °C
Autorizovaný predajca
Kurzový lístok

O nás

Úvodom by sme sa Vám chceli úprimne poďakovať za dôveru, ktorú ste nám niektorí opäť a iní po prvýkrát prejavili pri výbere Vašej dovolenky. Vďaka Vám a samozrejmé aj naším partnerom máme za sebou ďalšiu úspešnú sezónu. Sme radi, že sa naša klientela stále rozrastá a pre náš tím je to tou najkrajšou odmenou...Výnimočnosť a osobitnosť každej sezóny je výbornou encyklopédiou skúseností a keďže Sunset Travel má dostatok informácií na to, aby sme dokázali uspokojiť potreby a požiadavky čo najširšieho spektra zákazníkov. Preto aj ponuky sú pripravené tak, aby vyhoveli našim klientom a rozšírili ich rady.

Nájdete u nás ponuky zájazdov umožňujúcich si vychutnať teplé slnečné počasie, nádherné more a zaujímavú exotiku, ochutnávať exotikou voňajúce jedlá a hlavne vychutnávať ten pocit ,keď sa už o nič nemusíte starať, pretože na všetko čo s dovolenkou súvisí, sme mysleli my za Vás.

Letná dovolenka

Naša ponuka zahŕňa európske aj mimoeurópske prímorské dovolenkové destinácie s odletmi z Bratislavy, Košíc,zo Sliača či z Viedne. V ponuke nájdete širokú škálu hotelov rôznej kategórie, hotely pre rodiny s deťmi či hotely len pre dospelých. K veľkým obľúbencom patrí Turecká riviéra, grécke ostrovy Kréta, Korfu, Rhodos, Kos a Zakynthos. Medzi novinkami objavíte francúzsku Korziku, grécke ostrovy Kefalónia a Lefkada, Maltu či talianske ostrovy Sardínia a Sicília. Vyberie si naozaj každý.

Exotické dovolenky

Ak v zime zatúžite po letných slnečných dňoch a relaxe na pláži, vyberte sa do niektorej z exotických krajín Karibského mora, Indického oceánu či Blízkeho východu. V ponuke nájdete odlety z Viedne a Prahy. Vo vybraných destináciách sú vám k dispozícií 24 hodín denne česky/slovensky alebo nemecky hovoriaci delegáti. Okrem pobytových zájazdov ponúkame aj kombinované pobytovo-poznávacie zájazdy.

Lyžovanie a snowboarding

Milovníci zimy a s ňou spojených radovánok si u nás určite prídu na svoje. Či už plánujete vyraziť do rakúskych, talianskych alebo francúzskych Álp, máte na výber zo širokej palety rôznych typov ubytovania v obľúbených a renomovaných strediskách. Excelentne upravené zjazdovky, kvalitné služby, krátke čakanie v radoch na vlek a bohatá ponuka apres ski služieb - to všetko čaká len na vás.

Poznávacie zájazdy a letecké víkendy

Kvalitné spoznanie inej krajiny a naplánovanie cesty - to chce nemalú prípravu, na ktorú väčšinou nemáte ani podmienky ani čas. Práve preto vám ponúkame poznávacie zájazdy s odletom z Bratislavy či Viedne, ktoré zostavili naši špecialisti a o ktorých plynulý priebeh sa starajú skúsení sprievodcovia, ktorí tiež prekonajú jazykovú bariéru a poskytnú vám množstvo zaujímavých informácií o navštívených miestach. Je len na vás, ktorý z našich zájazdov si vyberiete.

FILOZOFIA SUNSET TRAVELU

- úcta a slušnosť pri komunikácii s klientom je pre nás prvoradá

- kvalitné služby sú pre nás samozrejmosťou

- snažíme sa poskytovať objektívne informácie o zájazde a preto osobne navštevujeme všetky ubytovacie kapacity a neprikrášľujeme ich skutočný stav

- ak je klient nespokojný, radi ho v záujme skvalitnenia našich služieb vypočujeme

- vážime si lojalitu našich stálych a verných klientov, pre ktorých sú pripravené extra bonusy

Veríme, že si vyberiete z našej bohatej ponuky a prežijete tak krásnu dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov prostredníctvom CK Sunset Travel.