Kontaktujte nás

Autorizovaný predajca
Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,89 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 6,30 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »

Hotel Grand Seker

Destinácia: Turecko, Side
Kód zájazdu: 966030
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Grand Seker

TV herňa práčovňa, čistiareň nákupná pasáž lekárska služba šípky tobogán kaderníctvo diskotéka miniklub biliard konferenčná sála masáž futbal volejbal turecké kúpele / hammam sauna fitness centrum večerný program animačný program tenis internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detské animácie detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 8 km
Vzdialenosť od letiska: 56 km
Vzdialenosť od pláže: 300 m

POPIS
dlhoročne obľúbený, vyhľadávaný hotelový komplex, ktorého kvalitu ocenili aj spokojní klienti svojimi recenziami na cestovateľských portáloch. Hotel je vhodný nielen pre rodiny s deťmi ale aj pre všetky vekové kategórie, nakoľko môžete využívať široké spektrum služieb.

Poloha:
tristo metrov od širokej piesočnatej pláže, od centra mesta Side je vzdialený 8 km a od Manavgatu je vzdialený 13 km. Od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený len 56 km.

VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, výťah, hlavná hotelová reštaurácia, súkromná reštaurácia na pláži, niekoľko barov, dva bazény, detský bazén s toboganmi, detské ihrisko, dva tenisové kurty, fitnescentrum, sauna, turecké kúpele, amfiteáter, futbalové ihrisko, hotelová diskotéka, detský mini klub, nákupná pasáž, kaderníctvo, manikúra, čistiareň, lekár, TV miestnosť, konferenčná miestnosť.

UBYTOVANIE 
Typy izieb:
• štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky pre dieťa do 12 rokov (dospelá osoba na prístelke môže byt ubytovaná len v izbe rodinného typu). • rodinné izby - jedna izba kde je možné ubytovať 2 dospelé osoby + 2 deti (do 12 rokov) alebo 3 dospelé osoby + 1 dieťa (do 12 rokov), izba má dve pevné lôžka a poschodovú posteľ.
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar, (2 fľaše vody sú dopĺňané denne) ostatné za poplatok, balkón.

STRAVOVANIE 
all inclusive - v hoteli a na pláži, raňajky v čase 07:30 – 09:30 hod., obedy a večere sú formou bohatých a chutných bufetových stolov. Obed v čase 12:30 – 14:00 hod., popoludňajšie občerstvenie (pizza, hranolky, hamburger, šaláty) v čase 14:30 – 16:30 hod., káva a čaj v čase 10:30 – 17:00 hod., večera v čase 19:00 – 21:00 hod., neskorá polievka v čase 23:00 – 24:00 hod. Nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby v čase 10:00 – 24:00 hod. (čerstvé ovocné šťavy a turecká káva za poplatok).

PLÁŽ
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch aj na pláži sú zadarmo. Výmena plážovej osušky 1,-€.

INTERNET
Wi-Fi pripojenie v časti recepcie je zadarmo, na izbách za poplatok 2,-€/den.

ŠPORT A ZÁBAVA
v rámci all inclusive: vonkajšie bazény s toboganmi, detské ihrisko, šípky, šach, plážový volejbal, tenis (vybavenie na tenis za poplatok), boccia, sauna, turecký kúpeľ, mini klub pre deti, mini diskotéka, vodné pólo, denné a večerné animácie pre deti i dospelých. Služby za poplatok: masáže, služby lekára, fotografické centrum, biliard, herňa, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.

OFICIÁLNE HODNOTENIE ****

Názor CK:
sú hotely, ktoré sú navonok impozantné, ale sklamú Vás. Grand Seker je pravý opak – je nenápadný, ale má vynikajúce služby na úrovni 5* hotela, avšak v prijateľnej cene. Obzvlášť pestrosť a kvalita stravy je na špičkovej úrovni. Niektorí klienti môžu na prvý pohľad namietnuť vzdialenosť tristo metrov od pláže. Je však nutné si uvedomiť, že vo veľkých hotelových komplexoch i napriek tomu, že sú v 1.línii, je reálna vzdialenosť hotela od samotnej pláže často väčšia. Umiestnenie hotela v atraktívnom historickom Side, pri najkrajšej, širokej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora a zároveň na novovybudovanej promenáde s výbornou infraštruktúrou radí tento hotel medzi tie, ktoré bez zaváhania odporúčame. Vlastná reštaurácia na pláži poskytuje komfort a kvalitu, v areáli hotela je bazénový svet.

KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Grand Seker odporúčame najmä pre rodiny s deťmi, kvôli bezpečnému vstupu do mora a toboganom v hotelových bazénoch. Taktiež ho odporúčame aj klientom, ktorí vyhľadávajú pokoj. V hotelovej záhrade sa nachádza tzv. relaxačný bazén, kde si môžete oddychovať v nerušenom prostredí a tichu. 

Základná cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie s all inclusive,
- letenka na trase Košice - Antalya - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Základná cena nezahŕňa:
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  199,00 € osoba nad 2 roky
    45,00 € dieťa do 2 rokov
- palivový príplatok: 0,00 € / osoba nad 2 roky
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

Dostupné výlety