Kontaktujte nás

Autorizovaný predajca
Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,89 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 6,30 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »

Hotel Maliatim Apartments

Destinácia: Grécko, Kréta, Malia
Kód zájazdu: 990917
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Maliatim Apartments

detská postieľka jacuzzi, vírivka sauna vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 35 km
Vzdialenosť od pláže: 1 km
Poloha a popis:
Malia je súčasťou jedného z najznámejšej turistickej oblasti na Kréte (Hersonissos - Stalida - Malia). Oblasť sa nachádza na severnom pobreží približne 35 km od hlavného mesta Heraklionu. V minulosti sa jednalo o malé rybárske dediny, približne 2 km od Malie boli nájdené zvyšky tretieho najväčšieho mimojského paláca Malia. Boli tu nájdené predmety z keramiky. Malia sa radí medzi jedno z najrušnejších miest na ostrove, preto sa odporúča hlavne pre tých, ktorí milujú nočný život. Tiež je známa svojimi dlhými a širokými piesočnatými plážami, ktoré sú vhodné aj pre deti. Malia svojim hosťom ponúka veľký výber z taverien, barov, kaviarní, vodných športov na pláži. Toto miesto je aj skvelým východiskovým bodom pre preskúmanie ostrova, či už autom, alebo miestnym autobusom, ktorý jazdí pravidelne z Malie do Agios Nikolaos aj Heraklionu. Malý rodinný aparthotel Maliatim sa nachádza v pokojnej jednosmernej ulici v známom rušnom letovisku Malia. Jedná sa o dvojposchodovú budovu, ktorá ponúka 17 apartmánov rôznych veľkostí. Centrum letoviska s obchodmi akéhokoľvek druhu, taverny, kaviarne, supermarkety, banky, lekárne, atď., Je vzdialené cca 5 minút od Maliatimu. Vzdialenosť od letiska Heraklion je 35 km, od hlavného mesta 38 km.Oficiální kategórie aparthoteli sú 4 * predajné kategórie sú však 3* .

Vybavenie hotela:
- recepcia - snack bar - vonkajší bazén - jacuzzi - detský bazén - lehátka a slnečníky zadarmo - sauna (za poplatok)

Vybavenie izby:
Apartmány pre 2 - 4 osoby - sú rôzne veľkosti od 25 do 45m2, majú 2 oddelené miestnosti, vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC), vybavený kuchynský kút, chladničku, klimatizáciu (za poplatok), trezor (za poplatok). Mezonety pre 3 - 4 osoby - apartmány mezonetového štýle majú 2 oddelené miestnosti, vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC), vybavený kuchynský kút, chladničku, klimatizáciu (za poplatok), trezor (za poplatok).

Stravovanie:
Bez stravy :možnosť dokúpenia raňajok alebo polpenzie (výber z menu). Zmena zloženia a služieb programu all inclusive vyhradená - podľa vedenia hotela.

Pláž a plážový servis:
Najbližšia pláž je vzdialená cca 1 km. Plážový servis a vodné športy za poplatok.

Pre deti:
Detský bazén, detská postieľka na vyžiadanie zdarma.

Šport a zábava:
Sauna za poplatok. Možnosti zábavy v centre letoviska Malia.

Služby v cene:
Ponuku služieb, ktoré sú za poplatok, získate po príchode do hotela.

Služby za poplatok:
Sauna, klimatizácia. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do ceny zájazdu, a ktoré sa na mieste platia, získate po príjazde do apartmánov.

Storno podmienky:
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu Dôleži informácie k zájazdov

Povolená hmotnosť batožiny:
15 Kg batožinový priestor +8 kg kabína.

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu. Povinná pobytová taxa, ktorá platí pre všetky prílety od 1. 1. 2018. Pobytový poplatok je splatný na mieste po príchode do ubytovacieho zariadenia. Jeho výška sa odvíja od oficiálnej kategórie daného ubytovacieho zariadenia. Približná výška tejto pobytovej taxy pre 1 * -2 * hotel cca 0,5 € izba / noc, 3 * hotel cca 1,5 € izba / noc, 4 * hotel cca 3 € izba / noc, 5 * hotel cca 4 € izba / noc. Upozorňujeme, že výška pobytovej taxy môže byť počas sezóny zmenená.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Dostupné výlety